Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dragos

Është emri yt Dragos? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Darius, Drago, Derek, Derick, Dirk, Drake, Durk, Dereck
Vajza me tinguj të ngjashëm:Doris, Dorsey, Darja, Darija, Dorris, Dorise, Dores, Driesje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 47 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 40 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 38 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 40 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 47 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 47 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10230 Dragos's në Facebook. Pozicioni #5824
Kategoritë:Emrat rumune - Popullore rumun emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore hungarez emrat boy
Komente nga DragosPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dragos? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dragos? Voto për emrin tënd