Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dietrich

Është emri yt Dietrich? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Diederik
Djem me tinguj të ngjashëm:Darius, Drago, Derek, Derick, Dirk, Drake, Durk, Dereck
Vajza me tinguj të ngjashëm:Doris, Dorsey, Darja, Darija, Dorris, Dorise, Dores, Driesje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 2.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2970 Dietrich's në Facebook. Pozicioni #15339
Kategoritë:Emra gjermanë - Popullore hungarez emrat boy
Komente nga DietrichPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dietrich? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dietrich? Voto për emrin tënd