Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Diedrick

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Diedrick.
Është emri yt Diedrick? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mbizotëroi në mesin e njerëzve sundimtari Gjithmonë i fuqishëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Diederick
Djem me tinguj të ngjashëm:Darius, Drago, Derek, Derick, Dirk, Drake, Durk, Dereck
Vajza me tinguj të ngjashëm:Doris, Dorsey, Darja, Darija, Dorris, Dorise, Dores, Driesje
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 1/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 85 Diedrick's në Facebook. Pozicioni #206371
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga DiedrickPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Diedrick? Voto për emrin tënd


Është emri yt Diedrick? Voto për emrin tënd