Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dariele

Është emri yt Dariele? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Darrell, Darrel, Darryl, Derryl, Derrill, Derrell, Deryll, Dreail
Vajza me tinguj të ngjashëm:Darla, Dorela, Darelle, Drol, Druella, Duyerly, Drielly, Derly
Vlerësimi:
4.5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 45 Dariele's në Facebook. Pozicioni #332264
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga DarielePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dariele? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dariele? Voto për emrin tënd