Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Damla

Është emri yt Damla? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Danilo, Danila, Danial, Donal, Donall, Donnall, Domnhall, Danil
Vajza me tinguj të ngjashëm:Daniela, Donella, Donnalee, Daniella, Danela, Dionaly, Donielle, Doniella
Vlerësimi:
4.5/5
yje 57 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 46 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 46 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 46 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 56 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 56 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 3460 Damla's në Facebook. Pozicioni #13634
Kategoritë:Top 100 turk emrat - Popullore turk emrat vajzë
Komente nga DamlaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Damla? Voto për emrin tënd


Është emri yt Damla? Voto për emrin tënd