Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Dalene

Është emri yt Dalene? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Dylan, Dilon, Daylan, Daylon, Dalyn, Daylin, Dolen, Diylan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Dalina, Dilan, Delanna, Dalena, Delina, Dylana, Delene, Delanei
Vlerësimi:
4/5
yje 9 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5250 Dalene's në Facebook. Pozicioni #9848
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga DalenePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Dalene? Voto për emrin tënd


Është emri yt Dalene? Voto për emrin tënd