Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Charmaine

Është emri yt Charmaine? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Charmayne, Sharmaine
Djem me tinguj të ngjashëm:Cirino, Carmine, Ciceron, Crom, Corwin, Coran, Cesarino, Charan
Vajza me tinguj të ngjashëm:Carina, Caron, Cheron, Carmen, Carmina, Charmian, Cyrene, Carona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 53 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 30 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 45 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 95630 Charmaine's në Facebook. Pozicioni #984
Kategoritë:Top 100 Afrikës së Jugut emrat - Popullore Tagalogisht emrat vajzë - Popullore Afrikës së Jugut emrat vajzë
Komente nga CharmainePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Charmaine? Voto për emrin tënd


Është emri yt Charmaine? Voto për emrin tënd