Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Betija

Është emri yt Betija? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Butch, Boetius, Botse, Bedagi, Boutaje, Budzisz, Biadhaiche, Buadhach
Vajza me tinguj të ngjashëm:Boadicea, Boetje, Boudicca, Boutje, Beathas, Betsy, Baptisia, Buddug
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 25 Betija's në Facebook. Pozicioni #535680
Kategoritë:Popullore letonisht emrat vajzë
Komente nga BetijaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Betija? Voto për emrin tënd


Është emri yt Betija? Voto për emrin tënd