Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Betsy

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Betsy.
Është emri yt Betsy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zoti është betuar
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Elisabeth
Djem me tinguj të ngjashëm:Butch, Boetius, Botse, Bedagi, Boutaje, Budzisz, Biadhaiche, Buadhach
Vajza me tinguj të ngjashëm:Boadicea, Boetje, Boudicca, Beathas, Boutje, Baptisia, Boudicea, Buddug
Vlerësimi:
4.5/5
yje 84 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 60 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 60 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 59 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 78 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 76 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 110575 Betsy's në Facebook. Pozicioni #876
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga BetsyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Betsy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Betsy? Voto për emrin tënd