Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Boetje

Është emri yt Boetje? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Bode
Djem me tinguj të ngjashëm:Butch, Boetius, Botse, Bedagi, Boutaje, Budzisz, Biadhaiche, Buadhach
Vajza me tinguj të ngjashëm:Boadicea, Boudicca, Beathas, Boutje, Betsy, Baptisia, Buddug, Boudicea
Vlerësimi:
4/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35 Boetje's në Facebook. Pozicioni #407281
Kategoritë:
Komente nga BoetjePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Boetje? Voto për emrin tënd


Është emri yt Boetje? Voto për emrin tënd