Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Budzisz

Është emri yt Budzisz? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:budzislaw
Djem me tinguj të ngjashëm:Butch, Boetius, Botse, Bedagi, Boutaje, Biadhaiche, Buadhach, Budek
Vajza me tinguj të ngjashëm:Boadicea, Boetje, Boudicca, Beathas, Boutje, Betsy, Baptisia, Boudicea
Vlerësimi:
2/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Budzisz's në Facebook. Pozicioni #3975366
Kategoritë:Emrat polish
Komente nga BudziszPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Budzisz? Voto për emrin tënd


Është emri yt Budzisz? Voto për emrin tënd