Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Butch

Është emri yt Butch? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Boetius, Botse, Bedagi, Boutaje, Biadhaiche, Budzisz, Buadhach, Budek
Vajza me tinguj të ngjashëm:Boadicea, Boetje, Boudicca, Beathas, Boutje, Betsy, Baptisia, Boudicea
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 1/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 56085 Butch's në Facebook. Pozicioni #1514
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1960
Komente nga ButchPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Butch? Voto për emrin tënd


Është emri yt Butch? Voto për emrin tënd