Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Bedagi

Është emri yt Bedagi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Butch, Boetius, Botse, Boutaje, Budzisz, Biadhaiche, Buadhach, Budek
Vajza me tinguj të ngjashëm:Boadicea, Boetje, Boudicca, Beathas, Boutje, Betsy, Baptisia, Boudicea
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Bedagi's në Facebook. Pozicioni #4068866
Kategoritë:Emrat amerikanë
Komente nga BedagiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Bedagi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Bedagi? Voto për emrin tënd