Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Anida

Është emri yt Anida? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Andi, Ante, Amad, Amadeo, Andy, Aahwaanith, Amit, Amedeo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anita, Anda, Amanda, Antea, Anh Thơ, Aneta, Anh Thảo, An Thảo
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 12 vota
Pseudonime:Anita, Anila
Emrat e vëllezërve:Jo
Emrat e motrave:Semra, Anda
Facebook:

+/- 1930 Anida's në Facebook. Pozicioni #21115
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 5 shkronja - Popullore shqiptar emrat - Emrat popullore në Maqedoni - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat popullore në Shqipëri - Emrat popullore në Azerbaixhan - Emrat popullore në Switzerland - Emrat e bebeve vajza me 5 shkronja - Emrat popullore në Bosnje-Hercegovina
Komente nga Anida


Anida ( 15 vjeç) 2019-08-12
Jo nuk kam

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Anida? Voto për emrin tënd


Është emri yt Anida? Voto për emrin tënd