Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ahmed

Është emri yt Ahmed? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Ahmad
Variante:Achmed, Agmed, Ahmet
Djem me tinguj të ngjashëm:Andi, Ante, Amad, Amadeo, Andy, Aahwaanith, Amit, Amedeo
Vajza me tinguj të ngjashëm:Anita, Anda, Amanda, Antea, Anh Thơ, Aneta, Anh Thảo, An Thảo
Vlerësimi:
4.5/5
yje 98 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 61 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 62 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 61 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 89 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 89 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Seid
Emrat e motrave:Alise, Diellza
Facebook:

+/- 841130 Ahmed's në Facebook. Pozicioni #110
Kategoritë:Emrat Arabisht - Popullore arab emrat - emrat Boy filluar me A - Emrat popullore maroken - Popullore francez emrat - Emrat popullore në Irak - Popullore arab emrat boy - Popullore Swahilian emrat - Emrat popullore në Marok - Emrat popullore në Kubë
Komente nga AhmedPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ahmed? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ahmed? Voto për emrin tënd