Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wahid

Është emri yt Wahid? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Vahid, Wahida, وحيد, وحید
Djem me tinguj të ngjashëm:Witte, Wade, Wido, Witta, Wada, Wit, Wait, Woody
Vajza me tinguj të ngjashëm:Waad, Wati, Wooty, Wahida, Widya, Wady, Widi, Widad
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11255 Wahid's në Facebook. Pozicioni #5383
Kategoritë:Emrat e Afrikës
Komente nga WahidPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wahid? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wahid? Voto për emrin tënd