Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wait

Është emri yt Wait? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Witte, Wade, Wido, Witta, Wahid, Wada, Wit, Woody
Vajza me tinguj të ngjashëm:Waad, Wati, Wooty, Wahida, Widya, Wady, Widi, Widad
Vlerësimi:
4/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 295 Wait's në Facebook. Pozicioni #82023
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga WaitPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wait? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wait? Voto për emrin tënd