Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wade

Është emri yt Wade? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Witte, Wido, Witta, Wahid, Wada, Wit, Wait, Woody
Vajza me tinguj të ngjashëm:Waad, Wati, Wooty, Wahida, Widya, Wady, Widi, Widad
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 118315 Wade's në Facebook. Pozicioni #823
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore anglisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1940
Komente nga WadePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wade? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wade? Voto për emrin tënd