Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Widad

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Widad.
Është emri yt Widad? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:dashuri
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Witte, Wade, Wido, Wahid, Witta, Wada, Wit, Wait
Vajza me tinguj të ngjashëm:Waad, Wati, Wooty, Wahida, Widya, Wady, Widi, Widia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 33 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 24 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 30 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 30 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1845 Widad's në Facebook. Pozicioni #21806
Kategoritë:Emrat Arabisht
Komente nga WidadPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Widad? Voto për emrin tënd


Është emri yt Widad? Voto për emrin tënd