Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Wit

Është emri yt Wit? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Vitalis
Djem me tinguj të ngjashëm:Witte, Wade, Wido, Wahid, Witta, Wada, Wait, Woody
Vajza me tinguj të ngjashëm:Waad, Wati, Wooty, Wahida, Widya, Wady, Widi, Widad
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1430 Wit's në Facebook. Pozicioni #26321
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga WitPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Wit? Voto për emrin tënd


Është emri yt Wit? Voto për emrin tënd