Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vitaly

Është emri yt Vitaly? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Vitaliy
Variante:Виталий
Djem me tinguj të ngjashëm:Vitale, Vidal, Vital, Vetle, Vitaliy, Vitthal, Veitel, Videl
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vitalia, Vitalie, Vidula, Vitaliya, Vitelli
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5645 Vitaly's në Facebook. Pozicioni #9292
Kategoritë:
Komente nga VitalyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vitaly? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vitaly? Voto për emrin tënd