Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Videl

Është emri yt Videl? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vitale, Vidal, Vital, Vetle, Vitaly, Vitaliy, Vitthal, Veitel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vitalia, Vitalie, Vidula, Vitaliya, Vitelli
Vlerësimi:
4/5
yje 16 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 13 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 13 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 16 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 16 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 325 Videl's në Facebook. Pozicioni #76624
Kategoritë:
Komente nga VidelPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Videl? Voto për emrin tënd


Është emri yt Videl? Voto për emrin tënd