Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vitalia

Është emri yt Vitalia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Vitale, Vidal, Vital, Vetle, Vitaly, Vitaliy, Vitthal, Veitel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vitalie, Vidula, Vitaliya, Vitelli
Vlerësimi:
5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 23 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 24 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 24 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 555 Vitalia's në Facebook. Pozicioni #52157
Kategoritë:Emra italiane
Komente nga VitaliaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vitalia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vitalia? Voto për emrin tënd