Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vital

Është emri yt Vital? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Vitalis
Djem me tinguj të ngjashëm:Vitale, Vidal, Vetle, Vitaly, Vitaliy, Vitthal, Veitel, Videl
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vitalia, Vitalie, Vidula, Vitaliya, Vitelli
Vlerësimi:
4.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1935 Vital's në Facebook. Pozicioni #21036
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga VitalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vital? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vital? Voto për emrin tënd