Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vitaliy

Është emri yt Vitaliy? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Vitale
Variante:Vitaly, Vitya
Djem me tinguj të ngjashëm:Vitale, Vidal, Vital, Vetle, Vitaly, Vitthal, Veitel, Videl
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vitalia, Vitalie, Vidula, Vitaliya, Vitelli
Vlerësimi:
5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 26 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 26 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 29 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 29 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5920 Vitaliy's në Facebook. Pozicioni #8954
Kategoritë:Emrat rusë - Popullore italian emrat boy
Komente nga VitaliyPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vitaliy? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vitaliy? Voto për emrin tënd