Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Vidal

Është emri yt Vidal? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Vitalis
Djem me tinguj të ngjashëm:Vitale, Vital, Vetle, Vitaly, Vitaliy, Vitthal, Veitel, Videl
Vajza me tinguj të ngjashëm:Vitalia, Vitalie, Vidula, Vitaliya, Vitelli
Vlerësimi:
5/5
yje 5 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5185 Vidal's në Facebook. Pozicioni #9940
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat Top1000 amerikane në vitin 1973
Komente nga VidalPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Vidal? Voto për emrin tënd


Është emri yt Vidal? Voto për emrin tënd