Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ulysses

Është emri yt Ulysses? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Odysseus
Variante:Ulyssa
Djem me tinguj të ngjashëm:Ulik, Ulises, Uulko, Ulisses, Ulisse, Uilke, Ulyses, Ulke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ulku, Ulk, Ulka, Ulicia, Ulyssa, Ulesca, Uilkje, Ulkie
Vlerësimi:
3/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 12420 Ulysses's në Facebook. Pozicioni #4974
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine - Emrat Top1000 amerikanë në 1987
Komente nga UlyssesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ulysses? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ulysses? Voto për emrin tënd