Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ulises

Është emri yt Ulises? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Odysseus
Djem me tinguj të ngjashëm:Ulik, Uulko, Ulisses, Uilke, Ulisse, Ulysses, Ulyses, Ulke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ulku, Ulk, Ulka, Ulicia, Ulyssa, Ulesca, Uilkje, Ulkie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 29 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 28 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 27 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 11090 Ulises's në Facebook. Pozicioni #5450
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Emrat Top1000 amerikanë në 1989
Komente nga UlisesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ulises? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ulises? Voto për emrin tënd