Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ulisse

Është emri yt Ulisse? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Odysseus
Djem me tinguj të ngjashëm:Ulik, Ulises, Uulko, Ulisses, Uilke, Ulysses, Ulyses, Ulke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ulku, Ulk, Ulka, Ulicia, Ulyssa, Ulesca, Uilkje, Ulkie
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 250 Ulisse's në Facebook. Pozicioni #92309
Kategoritë:Emrat greke
Komente nga UlissePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ulisse? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ulisse? Voto për emrin tënd