Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ulyses

Është emri yt Ulyses? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Odysseus
Djem me tinguj të ngjashëm:Ulik, Ulises, Uulko, Ulisses, Ulisse, Uilke, Ulysses, Ulke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ulku, Ulk, Ulka, Ulicia, Ulyssa, Ulesca, Uilkje, Ulkie
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1075 Ulyses's në Facebook. Pozicioni #32397
Kategoritë:Emrat greke
Komente nga UlysesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ulyses? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ulyses? Voto për emrin tënd