Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ulik

Është emri yt Ulik? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Ulicia
Djem me tinguj të ngjashëm:Ulises, Uulko, Ulisses, Uilke, Ulisse, Ulysses, Ulyses, Ulke
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ulku, Ulk, Ulka, Ulicia, Ulyssa, Ulesca, Uilkje, Ulkie
Vlerësimi:
4/5
yje 7 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 7 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 7 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 185 Ulik's në Facebook. Pozicioni #114906
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga UlikPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ulik? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ulik? Voto për emrin tënd