Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ulku

Është emri yt Ulku? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ulik, Ulises, Uulko, Ulisses, Ulisse, Uilke, Ulysses, Ulyses
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ulk, Ulka, Ulyssa, Ulicia, Ulesca, Uilkje, Ulkie, Uulkje
Vlerësimi:
3.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 725 Ulku's në Facebook. Pozicioni #43137
Kategoritë:
Komente nga UlkuPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ulku? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ulku? Voto për emrin tënd