Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Sylvania

Është emri yt Sylvania? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Silvano, Silvan, Selvyn, Slevin, Slaven, Slavom, Sylvan, Salvino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Silvana, Silvanie, Salvina, Silviana, Sylvana, Silvane, Silvina, Salvinia
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 14 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 14 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 14 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 19 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 19 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 510 Sylvania's në Facebook. Pozicioni #55507
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga SylvaniaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Sylvania? Voto për emrin tënd


Është emri yt Sylvania? Voto për emrin tënd