Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Severn

Është emri yt Severn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Severin, Sevrin, Seferino, Sibren, Severino, Sybryn, Sybren, Sipriaen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Severina, Sabrina, Saffron, Sophronia, Subrienne, Severiana, Sabrine, Sabrinah
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 390 Severn's në Facebook. Pozicioni #67274
Kategoritë:Emrat Anglisht - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat boy
Komente nga SevernPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Severn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Severn? Voto për emrin tënd