Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rodrigue

Është emri yt Rodrigue? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Roderik
Djem me tinguj të ngjashëm:Rodrigo, Rodrik, Roderic, Roderik, Roderick, Rodrick, Rodric, Rodriguez
Vajza me tinguj të ngjashëm:Roderika, Roderica, Ritrsh, Roderiga, Ritu Raj, Rituraj, Ritiraj, Rodrigues
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2145 Rodrigue's në Facebook. Pozicioni #19515
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga RodriguePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rodrigue? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rodrigue? Voto për emrin tënd