Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Rodrigo

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Rodrigo.
Është emri yt Rodrigo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I famshëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Roderik
Djem me tinguj të ngjashëm:Rodrik, Roderic, Rodrigue, Roderik, Roderick, Rodrick, Rodric, Rodriguez
Vajza me tinguj të ngjashëm:Roderika, Roderica, Ritrsh, Roderiga, Ritu Raj, Rituraj, Ritiraj, Rodrigues
Vlerësimi:
4.5/5
yje 149 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 119 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 120 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 117 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 144 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 145 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 81480 Rodrigo's në Facebook. Pozicioni #1112
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore letonisht emrat boy - Popullore spanjisht emrat boy - Popullore portugalisht emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 2003
Komente nga RodrigoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rodrigo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rodrigo? Voto për emrin tënd