Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Roderica

Është emri yt Roderica? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rodrigo, Rodrik, Roderic, Rodrigue, Roderik, Roderick, Rodrick, Rodric
Vajza me tinguj të ngjashëm:Roderika, Ritrsh, Roderiga, Ritu Raj, Rituraj, Ritiraj, Rodrigues, Rohit Raja
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 295 Roderica's në Facebook. Pozicioni #82245
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga RodericaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Roderica? Voto për emrin tënd


Është emri yt Roderica? Voto për emrin tënd