Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Roderick

Është emri yt Roderick? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Roderik
Variante:Rod, Roddy, Roderik
Djem me tinguj të ngjashëm:Rodrigo, Rodrik, Roderic, Rodrigue, Roderik, Rodrick, Rodric, Rodriguez
Vajza me tinguj të ngjashëm:Roderika, Roderica, Ritrsh, Roderiga, Ritu Raj, Rituraj, Ritiraj, Rodrigues
Vlerësimi:
5/5
yje 18 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 51845 Roderick's në Facebook. Pozicioni #1604
Kategoritë:Popullore çek emrat boy - Emrat Top1000 amerikanë në 1892
Komente nga RoderickPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Roderick? Voto për emrin tënd


Është emri yt Roderick? Voto për emrin tënd