Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Roderika

Është emri yt Roderika? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rodrigo, Rodrik, Roderic, Rodrigue, Roderik, Roderick, Rodrick, Rodric
Vajza me tinguj të ngjashëm:Roderica, Ritrsh, Roderiga, Ritu Raj, Rituraj, Ritiraj, Rodrigues, Rohit Raja
Vlerësimi:
4.5/5
yje 4 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 4 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 4 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35 Roderika's në Facebook. Pozicioni #380546
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga RoderikaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Roderika? Voto për emrin tënd


Është emri yt Roderika? Voto për emrin tënd