Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Roderik

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Roderik.
Është emri yt Roderik? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:famë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Roderick
Variante:Roderick, Rodrigo, Rodrigue, Rodriguez, Rody, Rurik, Ruy
Djem me tinguj të ngjashëm:Rodrigo, Rodrik, Roderic, Rodrigue, Roderick, Rodrick, Rodric, Rodriguez
Vajza me tinguj të ngjashëm:Roderika, Roderica, Ritrsh, Roderiga, Ritu Raj, Rituraj, Ritiraj, Rodrigues
Vlerësimi:
4.5/5
yje 14 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 210 Roderik's në Facebook. Pozicioni #105206
Kategoritë:Popullore sllovak emrat boy
Komente nga RoderikPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Roderik? Voto për emrin tënd


Është emri yt Roderik? Voto për emrin tënd