Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Rayshell

Është emri yt Rayshell? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Rogelio, Rigel, Raysel, Resul, Russell, Russel, Raguel, Rushel
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rashel, Raizel, Rachel, Rachele, Rosalia, Rossella, Raisel, Rozália
Vlerësimi:
4.5/5
yje 20 vota
I lehtë për t'u shkruar: 2/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 2.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 17 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 450 Rayshell's në Facebook. Pozicioni #60762
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga RayshellPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rayshell? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rayshell? Voto për emrin tënd