Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Rang

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Rang.
Është emri yt Rang? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:këshill
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Raeng
Djem me tinguj të ngjashëm:Renis, Ronis, Remigio, Ramsey, Rinke, Rameez, Ryons, Ryence
Vajza me tinguj të ngjashëm:Rinesa, Ronja, Rumaysa, Rüenice, Ranica, Renske, Rinske, Ranice
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 985 Rang's në Facebook. Pozicioni #34511
Kategoritë:Emrat Anglisht
Komente nga RangPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Rang? Voto për emrin tënd


Është emri yt Rang? Voto për emrin tënd