Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Peetu

Është emri yt Peetu? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Pete, Podi, Pit, Pat, Pyt, Piet, Patya, Pepito
Vajza me tinguj të ngjashëm:Peta, Pipit, Pita, Pot, Puti, Pepita, Patti, Piedad
Vlerësimi:
4/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 115 Peetu's në Facebook. Pozicioni #162732
Kategoritë:Popullore fund emrat boy
Komente nga PeetuPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Peetu? Voto për emrin tënd


Është emri yt Peetu? Voto për emrin tënd