Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Olivér

Është emri yt Olivér? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Oliver, Olivier, Oliverio, Olvaerr, Oilibhear, Oliviere, Oliviero, Olliver
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oliveria, Olver, Olivera, Oliveira, Olliuuver
Vlerësimi:
4/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 7 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 7 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 8 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 177725 Olivér's në Facebook. Pozicioni #563
Kategoritë:
Komente nga OlivérPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Olivér? Voto për emrin tënd


Është emri yt Olivér? Voto për emrin tënd