Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Oğuzhan

Është emri yt Oğuzhan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Ozan, Osama, Osman, Oisin, Osmin, Ozni, Oguzhan, Ossama
Vajza me tinguj të ngjashëm:Oksana, Osana, Osma, Okami, Osane, Ogin, Osanna, Ocèana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 21 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 16 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 16 vota
Shqiptimi anglisht: 2.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 21 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2680 Oğuzhan's në Facebook. Pozicioni #16543
Kategoritë:Popullore turk emrat boy
Komente nga OğuzhanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Oğuzhan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Oğuzhan? Voto për emrin tënd