Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Minna

Është emri yt Minna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Williamina
Djem me tinguj të ngjashëm:Manno, Mano, Meo, Mayo, Mahon, Mannie, Muni, Manu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mia, Mina, Mea, Mona, Mie, Maya, Mei, Moana
Vlerësimi:
4/5
yje 56 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 44 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 44 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 56 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 55 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 8565 Minna's në Facebook. Pozicioni #6657
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 fund emrat - Top 50 emrat finlandeze - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore fund emrat vajzë - Popullore suedez emrat vajzë
Komente nga MinnaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Minna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Minna? Voto për emrin tënd