Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Minh

Është emri yt Minh? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Manno, Mano, Meo, Mayo, Mahon, Mannie, Muni, Manu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mia, Mina, Mea, Mona, Mie, Maya, Mei, Moana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 132 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 86 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 83 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 83 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 128 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 128 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 35930 Minh's në Facebook. Pozicioni #2107
Kategoritë:Emrat Vietnamisht - Emrat e shkurtër - Top 100 vietnamisht emrat - Popullore vietnamisht emrat boy - Popullore vietnamisht emrat vajzë
Komente nga MinhPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Minh? Voto për emrin tënd


Është emri yt Minh? Voto për emrin tënd