Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mi-Hi

Është emri yt Mi-Hi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Manno, Mano, Meo, Mayo, Mahon, Mannie, Muni, Manu
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mia, Mina, Mea, Mona, Mie, Maya, Mei, Moana
Vlerësimi:
5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 12 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 13 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

Nuk ka të dhëna
Kategoritë:Emrat Korean - Popullore fa emrat vajzë - Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga Mi-HiPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mi-Hi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mi-Hi? Voto për emrin tënd