Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marilyn

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marilyn.
Është emri yt Marilyn? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme, të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Marylin
Djem me tinguj të ngjashëm:Marlon, Maralyn, Marlan, Merleyn, Merlyn, Miralem, Merlano, Marilynn
Vajza me tinguj të ngjashëm:Marlin, Marilena, Marlene, Marlen, Merlin, Marleen, Merrilyn, Merlina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 79 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 55 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 53 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 53 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 72 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 71 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 327365 Marilyn's në Facebook. Pozicioni #345
Kategoritë:Emrat amerikanë - Top 100 Tagalogisht emrat - Emrat Top1000 amerikanë në 1937 - Popullore Tagalogisht emrat vajzë - Popullore Kineze e thjeshtuar emrat vajzë
Komente nga MarilynPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marilyn? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marilyn? Voto për emrin tënd