Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Lothair

Është emri yt Lothair? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Lothario, Luther, Lothar, Liter, Lyder, Ludter, Laodir, Lothaire
Vajza me tinguj të ngjashëm:Latoria, Latorria, Leodora, Laoutar, Latorry, Leidira, Luthera, Ledri
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 70 Lothair's në Facebook. Pozicioni #234762
Kategoritë:Emra gjermanë
Komente nga LothairPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Lothair? Voto për emrin tënd


Është emri yt Lothair? Voto për emrin tënd